Обирають голову і депутатів Тростянецької ОТГ


Обирають голову і депутатів Тростянецької ОТГ
До складу Тростянецької ОТГ увійшли Тростянецька міська, а також Зарічненська і Кам`янська сільські ради. Це 5 населених пунктів і майже 22 тисячі мешканців.

Депутатами виборчих округів цієї ОТГ хочуть стати 206 осіб. З них оберуть 26. На очільника Тростянецької ОТГ зареєстрований 1 кандидат.

«Ну як це так один? Хочеш, не хочеш – або плюс, або мінус став. Ні, так не повинно бути», – каже мешканка м.Тростянець Зінаїда Дмитрівна.

«Як буде у нього команда нормальна, то тоді і він буде працювати. Тоді можна спитати з нього, що ага, ми ж тебе обирали, команду тобі створили, а ти не працюєш», – говорить Михайло, мешканець м.Тростянець.

«Головне, щоб не гірше було. А там, будемо сподіватися на краще», – зазначив Олександр, мешканець м.Тростянець.

«Хочу, щоб відбувались ті зміни, які зараз ідуть. На покращення. Щоб приємно було пройти по місту, щоб дитсадочки працювали. Щоб у школах і сніданки і обіди давали і головне щоб лікарня працювала, щоб ми не в Охтирку їздили, а тут», – каже мешканка м.Тростянець Надія.

За словами голови виборчої дільниці №590640 м. Тростянець  Лариси Третяк, всі члени комісії зібралися у повному складі. Для роботи у них все є і все співпадає по тим нормам, які повинні бути. Вибори йдуть повільно, але рівномірно. Порушень не виявлено.

« Всі комісії працюють, кругом порядок. 13 дільниць у нас. Заяв і скарг у нас слава богу немає. Відкрилися вчасно, ми об`їзжаємо ці дільниці, все у них добре. Зареєстровано виборців у нас 17647», – каже голова міської Тростянецької виборчої комісії Лариса Овчиннікова.

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь