Один із підозрюваних у потрійному вбивстві – екс-міліціянт: інформацію підвердили у прокуратурі Сумської області

Один із підозрюваних у потрійному вбивстві – екс-міліціянт. Інформацію підтвердили в прокуратурі 6 липня вранці.

Як повідомила прес-секретарка прокурора Сумської області Наталя Науменко, чоловік керував сектором Державної служби боротьби з економічними злочинами. Працював у Краснопільському райвідділку міліції, звільнився близько 10-ти років тому, ще раніше служив прикордонником.

Наразі у прокуратурі чекають на офіційні документи щодо біографії чоловіка та його служби у правоохоронних органах. Ми також відправили свій запит до головного управління Нацполіції Сумщини.

Мова йде про  потрійне вбивство, яке сталось на території Краснопільського району 2 липня. За інформацією прокуратури, місцеві жителі знайшли покинуті два автомобілі та звернулись до поліції. Ті, у свою чергу, оглядаючи салони машин, виявили сліди крові та гільзи від патронів.

Затримали двох підозрюваних у скоєнні вбивства 3 липня на території того ж району. 4-го липня у полі, засіяному соняшником, – знайшли тіла трьох чоловіків. Це – мешканці Запорізької області, приватні підприємці 34, 36 та 40 років.

Як повідомив 5 липня заступник начальника Нацполіції області Олег Григоров, за версією слідства, вони намагались перевезти через кордон (ймовірно, до Російської Федерації) запчастини до сільськогосподарської техніки.

За ухвалами Зарічного районного суду міста Суми, винесеними 5 липня, до 28 серпня двоє підозрюваних у вмисному вбивстві з корисливих мотивів перебуватимуть під вартою без права на внесення застави. Чоловікам загрожує від 15 років за гратами до довічного ув’язнення.

Адвокат підозрюваних із кореспондентами UA:Суми спілкуватись відмовився – за його словами, «в інтересах підзахисних».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь