Олімпійці обрали керманича

Олена Петрова залишається очільницею обласного відділення Національного олімпійського комітету України. Таке рішення делегатів дев’ятої звітно-виборної асамблеї сумського відділення НОК. Відбулась асамблея у п’ятницю, 28-го вересня.

На початку роботи асамблеї відзначили кращих спортсменів, тренерів і спортивних функціонерів. Далі – перейшли до звіту керманича Сумського відділення НОК України Олени Петрової. Після того, як доповіла представниця контрольно-ревізійної комісії – про роботу у 2014-2018 роках, і визнавши її задовільною, перейшли до обрання керівника на наступні чотири роки. Згідно з процедурою обрання керманича регіонального відділення Національного Олімпійського комітету проводилось таємним голосуванням. Претендент на посаду один – чинний керівник відділення Олена Петрова. Після обробки і підрахунку бюлетенів, голова лічильної комісії Олександр Ушкаленко оголосив результати:

За було проголосовано 42, проти – 0, один був недійсним». 

Таким чином за результатами таємного голосування головою відділення національного Олімпійського комітету в Cумській області обрано Петрову Олену Юр’ївну.

Це буде третя каденція Олени Петрової в статусі очільниці обласного відділення НОК України. Уперше такою її обрали у 2011 році.

Олена Петрова – заслужений майстер спорту України з біатлону, учасниця чотирьох зимових олімпіад, «срібна» призерка Олімпійських ігор в Нагано (1998 рік).

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь