Опалення у сумських будинках вмикатимуть 18-20 жовтня

Опалення у сумських будинках вмикатимуть 18-20 жовтня. Про це повідомив на брифінгу заступник міського голови Олександр Журба. За його словами, температурний режим дозволяє затримати ввімкнення тепла. Адже, за нормами, опалення вмикають, коли середньодобова температура менше 8-ми градусів тепла. Комісія, що вирішуватиме коли стартуватимуть надавачі тепла, збиратимуться наступного четверга, 11 жовтня.

Вже ввімкнули опалення у 5 закладах Сум: обласному пологовому будинку, краєзнавчому музеї, обласному центрі реабілітації дітей-інвалідів, обласному диспансері та пансіонаті для ветеранів.

Керівники лікарень та навчальних закладів можуть звертатись до теплонадавачів листом, аби тепло їм ввімкнули у індивідуальному порядку.

«Житловий фонд готовий більше 92%. Проводяться ремонти капітальні будинків. В цьому році більше 35 мільйонів виділено на житловий фонд. Тому житловий фонд в частині ремонтів продовжується готовитися. + Медичні заклади вони готові 100%, освіта – 9 шкіл, які зараз і дитячі садочки йдуть по енергосервісним договорам. Вони готові, але технічні моменти зараз відпрацьовуються”, – сказав Олександр Журба. 

Олександр Журба повідомив: Котельня північного промвузла (станом на першу половину дня 5 жовтня) не отримала лімітів газу на опалювальний сезон. Аби домовитись про них, за його інформацією, керівництво котельні сьогодні їздило до НАК Нафтогазу. Отримати коментар Ірини Рибальченко – заступниці директора підприємства з цього питання – нам сьогодні не вдалося – її телефон поза зоною. Директорка Департаменту «Енергозбут» «Сумитеплоенерго» Вікторія Врублевська розповіла про ситуацію з паливом на їхньому підприємстві.

 Станом на сьогодні Сумитеплоенерго отримало ліміти на природній газ на проходження опалювального сезону. Наші об’єкти готові до опалювального сезону.  На сьогодні заборгованість перед сумитеплоенерго становить 82 мільйони гривень. Це дуже велика заборгованість, вона впливає на наші розрахунки на енергоносії. Ми сьогодні маємо поточну заборгованість перед НАК «Нафтогазом» 600 тисяч гривень.  Окрім населення маємо заборгованість від котельні північного промвузла –  72 мільйони”, – повідомила заступниця дректора департаменту ТОВ “Сумитеплоенерго” Вікторія Врублевська. 

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь