Оприлюднили відео патрульних, які затримували заступника голови Сумської ОДА за підозрою у нетверезій їзді

В інтернеті з’явилось відео, яке не було у суді, і через відсутність якого патрульні не змогли довести вину заступника голови Сумської облдержадміністрації Івана Боршоша. Мова йде про ось фрагмент з нагрудної камери патрульного:  події відбуваються 26 листопада 2017 року близько опівночі. Патрульні зупиняють авто чиновника за підозрою у керуванні машиною у стані алкогольного сп’яніння.

Олег Сологуб, старший інспектор прес-служби Управління патрульної поліції

“Вказане відео відповідає тому, яке знаходиться у нас, однак, на нашому відео вказаний номер нагрудної боді-камери, також вказаний час, місяць та рік проведення відео зйомки. Вказаний відеоматеріал був долучений до адміністративного протоколу, який відправлявся в суд по розгляду даної адмінсправи. Відео скидувалось з боді-камери, потім воно було записано на диск і відправлено до суду. 

Ольга Котенко, суддя Ковпаківського районного суду м.Суми

” Оглянуті всі чотири двд диски з відеозаписами з нагрудних камер поліцейських. З оглянутих дисків зафіксовано, що не вбачається з нагрудних камер поліцейських, що Боршош перебував за кермом, що він сидів на водійському сидінні , що він пересаджувався з водійського сидіння на пасажирське.   Після огляду цих дисків з відеозаписами поліцейський роти номер чотири  пояснив, що на камерах також не зафіксовано, що за кермом перебував Боршош. – Чи правильно я розумію, яке зараз зявилося в інтернеті, його не було? – Так, це відео не надавалося суду Управлінням патрульної поліції на той час в місті Суми”.

На наше прохання відкоментувати появу цього відео і те, що на ньому зображено, Іван Боршош нам відмовився. Сказав, цитую: «дурню коментувати не буду». Нагадаю, 17-го січня цього року Ковпаківський районний суд міста Сум суд закрив провадження у справі чиновника – за відсутністю та події адміністративного порушення.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь