Орендар землі за театром ім. Щепкіна хоче збудувати там кафе

За театром ім. Щепкіна орендар землі, через яку змінили умови реконструкції Театральної площі, збирається побудувати кафе.

Говорить директор приватної фірми «Сейро» Олексій Маковий:

 «2 роки тому я подавав інвестиційний проект на Лисенка, де розглядав, що я підведу кабелі до 40-ка ліхтарів на усій Театральній площі і зроблю лед-освітлення, сумчани могли б уже мати Театральну площу 2 роки тому. І також узяти на баланс цілорічну оплату на свою фірму. Це буде кафе швидкого харчування».

Договір оренди на 4 сотки землі за театром міська рада уклала з фірмою «Сейро» у 2002 році. Через рік, за словами директора департаменту забезпечення ресурсних платежів міськради Юрія Клименка, ця територія була визнана рекреаційною зоною і міська рада скасувала власне рішення про укладення договору оренди.

У свою чергу, фірма «Сейро» звернулась до приватного нотаріуса Тамари Бурбики, яка внесла договір до електронного реєстру. Говорить юрист фірми «Сейро» Геннадій Грицик:

 «Така колізія є права, що не зазначено в який термін треба реєструвати договір оренди. Є процедурні і є практичні приклади, що договір може реєструватися через 10 років, через 5 років після укладення, тому що укладений договір є дійсний, а починає діяти тільки з моменту реєстрації. І ніде не зазначено, що треба реєструвати через 2 секунди, через 3 секунди. Я хочу, я реєструю через 5 років. – А коли він був зареєстрований? – Він був зареєстрований у 2017 році, ні у 2016, ні у 2015, вибачте».

Сама нотаріус Тамара Бурбика не коментувала свої дії через зайнятість:

  «Який договір, ви надайте, призначте час, щоб ми підготувались, дістали документи, а так що я вам зараз скажу».

Зараз міськрада судиться з нотаріусом та фірмою «Сейро» вважаючи договір оренди не дійсним. Представник фірми вважає, що міська рада не може розірвати договір в односторонньому поряду.

Нагадаю, 7 листопада міський архітектор провів брифінг про зміни оголошеного конкурсу на реконструкцію Театральної площі в Сумах. Одна з причин – за театром є земельна ділянка, що знаходиться в оренді у фірми «Сейро», тому на цьому місці нічого проектувати не можна.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь