П’ять аварій за добу сталося на Сумщині через снігопад

За оцінками синоптиків, сніг не становив собою стихійного лиха і не був таким, що ніс небезпеку.

 «На даний час працює близько 75 одиниць дорожної техніки та близько 100 дорожних працівників. Працюємо ми не тільки на проїжджій частині, а й займаємося чисткою «карманів», посадкових майданчиків під автобусних зупинок. У нас заключені більше 20 договорів із сторонніми організаціями, тому у разі необхідності буде залучена додаткова техніка», – розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області Сергій Овчаренко.

 За інформацією прес-офіцера рятувальників області, надзвичайних пригод, пов’язаних із снігопадом на території області, впродовж дня не було. У прес-службі поліції Сумщини повідомили: аварій на шляхах області сталось 5: дві – у Ромнах і Тростянці – та 3 – у Сумах.

 «Опади були переважно у південній половині області. У нас утворився сніговий покров 1-4 см . Впродовж дня сніжок підсипає,  і ще на 14-ту годину дня додалось  ще кілька сантиметрів на півночі області 4 сантиметри. Сьогодні вночі ще опади продовжаться у вигляді снігу, завтра вже без опадів. І така погода – від 1 до 6 градусів морозу-  протримається до кінця тижня», – розповів завідувач сектором Сумського гідрометцентру Юрій Літвінов.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь