ПАТ «Сумигаз» почав розподіл газу до Котельні північного промвузла

Котельня північного промвузла отримала газ для опалення житла населення. Станом на 8-му годину ранку до котельні відновили розподіл газу. Про це повідомила речниця компанії «Сумигаз» Анастасія Шимаріна.

Анастасія Шимаріна, речниця ПАТ «Сумигаз», говорить: «Вчора надійшла інформація про надання номінації Котельні Північного промвузла в місті Суми. Станом на сьогодні ПАТ «Сумигаз» відновив розподіл газу до Котельні».

Вчора на своїй офіційній сторінці у Фейсбук НАК «Нафтогаз України» надало нашому телеканалу відповідь, що: «ПАТ «Сумське НВО» надало довідку від попереднього постачальника про відсутність простроченої заборгованості. На даний час договори між НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Сумське НВО» укладені, номінації їм виділені». Для того, щоб підприємство позбулося боргу пішло 5 мільйонів із міського бюджету.

Головною причиною не підписання договору на постачання природного газу між НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Сумське НВО» для потреб Котельної північного промвузла, була заборгованість «Сумського НВО» за використаний комерційний газ перед газотрейдером ТОВ «Газова компанія «Інвестсервіс» у сумі 19 млн. грн., що призвело до зриву опалювального сезону у Ковпаківському районі міста Суми.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь