Патрульні запідозрили депутата за кермом у стадії алкогольного сп’яніння


Патрульні запідозрили депутата Сумської міськради у стадії алкогольного сп’яніння. 28 вересня о 21:30 на вулиці Прокоф’єва патрульна поліція зупинила автомобіль «Nissan Rogue». За кермом перебував Віталій Мельник, депутат від фракції «БПП «Солідарність». Також він директор Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти». Сам чоловік звинувачення відкидає і говорить, що його побили патрульні.

Олег Сологуб, старший інспектор управління Патрульної поліції м. Суми, розповів: «Під час перевірки документів інспектори помітили, що водій має ознаки алкогольного сп’яніння. Вони запропонували йому пройти огляд на стан сп’яніння на місці зупинки, за допомогою спец приладу, драгер, або у медичному закладі, на що водій відмовився. На нього був складений адмінпротокол за ч.1 ст. 130, тобто відмова від проходження огляду на стан сп’яніння особи, яка керує транспортним засобом з ознаками алкогольного сп’яніння та відсторонення транспортним засобом. Матеріали по даній справі будуть передані до суду»

Віталій Мельник, депутат Сумської Міськради, фракція “БПП “Солідарність”, говорить: «Я не був у стані алкогольного сп’яніння. Тому що у мене є група інвалідності і тяжке дуже захворювання, неврологічне. Тому я ніяк не можу вживати алкогольні напої. Наші працівники поліції, доблесні, ламають людей і кладуть на підлогу. До мене застосували грубу фізичну силу, у мене забої. Я був у лікарні, де там все зафіксовано. Я обов’язково прийду до суду»

Санкція статті за керування авто у стані алкогольного сп’яніння передбачає позбавлення права управляти автомобілем 1 рік та штраф у розмірі 10 тисяч 200 гривень.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь