Поліціянта затримали на отриманні грошей у розмірі 7 тисяч гривень


10 тисяч гривень. Стільки вимагав, за версією прокуратури двадцяти п’яти річний, поліціянт Роменщини, від водія, який перебував у стані алкогольного сп’яніння. За не складання ним адмінпротоколу. Зокрема, затримали чоловіка за отриманням 7 тисяч гривень.

Наталя Науменко, прес-секретар прокуратури Сумської області, говорить: «Чоловік вимагав спочатку 10 тисяч гривень від водія за не притягнення його до відповідальності, адміністративної, за водіння в нетверезому стані. Потім погодився зменшити до 7 тисяч. З такою самою сумою його було затримано. На даний час вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру за ч.3 ст. 368 ККУ за вимагання та одержання неправомірної вигоди»

Володимир Крупецких, старший інспектор відділу комунікацій ГУ Сумщини, розповів: «Проводиться службове розслідування. Співробітник відсторонений від виконання службових обов’язків. За результатами розслідування щодо нього буде прийнято об’єктивне рішення»

Отримати коментар співробітника поліції не вдалося, бо його особисті дані не розголошують. Санкція статті, яку інкримінують чоловіку, передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь