Пацієнти поліклініки № 4 проти реорганізації медичних закладів

Проти реорганізації медичних закладів. Із цим сьогодні зібралися пацієнти 4-ї поліклініки 4-ї Сумської міської лікарні. Прийшли до відділення на Ковпака. Зазначають, що не хочуть реорганізації лікарень, бо до лікарів прийдеться їздити у інший кінець міста.

На зібранні був присутній заступник міського голови, що опікується медициною. За його словами, зміни будуть: у ході медичної реформи поліклініку на Ковпака приєднають до “Центру первинної медико-санітарної допомоги №3”, що на вул. Іллінській. Це колишня третя поліклініка.

Максим Галицький, заступник Сумського міського голови повідомив: “Мусять виокремити первинну ланку і створити з неї окремі некомерційні підприємства які будуть надавати первинну медико-санітарну допомогу, відповідно буде створено два центри первинної медико-санітарної допомоги, у складі першого буде ця поліклініка на Ковпака, жоден лікар не буде з неї переведений ; і в складі першого центру буде третій і четверта поліклініка на Ковпака”.

Окрім них до складу нового центру має увійти також лікарня №1 та її підрозділи – поліклініки. З 5-тої міської лікарні та 2-гої поліклініки – утворять Центр медико-санітарної  допомогли №2.

Володимир Котков – головний лікар КЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги №3” зазначив: “Всі будуть приймати там, де приймають, це стосується дільничих, педіатрів; а щодо вузьких спеціалістів ще не можу сказати, це рішення буде прийматись на рівні міської влади “.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь