Пенсіонер МВС у Сумах побачив невідповідність у нарахованій пенсії та отриманій


 У Сумах чоловік   – колишній працівник органів МВС вимагав перерахунок пенсії через суд. Наразі у документах з банку та пенсійного фонду побачив невідповідність. Сергій Латишев  – у минулому оперуповноважений. Розповідає, що сума його пенсії, яку отримав у банку різниться  з документами з пенсійного фонду.

Перерахунок пенсії мав бути з першого січня 2016 року. 26 жовтня я звернувся до суду з тим, що Пенсійний фонд відмовив мені перераховувати пенсії.   Після цього суд постановив зробити перерахунок. З цим рішенням я звернувся до Пенсійного фонду, вони надали довідку, що вони виконали рішення суду. Насправді кошти я не отримував, а вони вказали в довідці, що кошти я отримував.  Сума недоплати 37 тисяч”, – говорить Сергій Латишев, пенсіонер.

“Особа пенсіонер у 2017році звернулася до суду з позовом про зобов’язання  головного управління  Пенсійного фонду перерахувати  пенсії. Заява була мотивована тим, що пенсіонери МВС мають право на перерахунок пенсії. Позовна заява була задоволена повністю”, – говорить Владислав Костенко, суддя-спікер Ковпаківського суду м. Суми.

Чому так  – йде цікавитися до Пенсійного фонду.

” Коли ми виконуємо рішення суду  – чи то забезпечуємо проведення перерахунку, ми забезпечуємо за постановою 103 виплату поточних платежів. Тобто в банку йде поточний платіж, починаючи з 2018 року, в тих розмірах, які передбачає постанова , яка діє на сьогодні і визначає такий механізм виплати нарахованих коштів, а розрахунок доплати буде здійснюватися з 2019 року. Тому фактично людина на сьогодні отримує в банку платежі, які на сьогодні належать до виплати з 2018 року”, – говорить Олена Савісько, перший заступник начальника управління пенсійного фонду України в сумській області.

Перерахувати пенсії військовослужбовцям мали у 2018 році за Постановою Кабміну. У грудні минулого року ще однією Постановою відтермінували дату – з 1 січня цього року на 1 січня наступного.  Нагадаю, взимку пенсіонери в «погонах» тричі збиралися на мітинги  біля адміністрації з вимогою перерахувати  пенсії. Усього по області таких майже 15 тисяч осіб.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь