Переможці обласного етапу “Вчитель року-2018” розповіли про свої проекти

За 10 днів почнеться прийом документів на третій, Всеукраїнський тур «Вчитель року-2018». Від Сумської області в ньому братимуть участь 4 вчителі. Двоє з них – із Ромен. Із чим Які методики розробляли педагоги та що потрібно, щоб бути сучасним вчителем – далі у сюжеті.

 У роменській 11-й школі уроки з української проводять в аудиторії, де вчать інформатику. СвітланаКайнара, що викладає мову та літературу, пояснює: так зручніше.

Світлана Кайнара, переможниця обласного туру “Вчитель року-2018”  говорить: «Я користуюсь для покращення зацікавленості сучасними інноваційними технологіями, зокрема ІКТ. І намагаюся свої завдання на уроках осучаснювати, щоб дітям було цікаво і захоплююче»

Світлана Кайнара – одна з тих педагогів, які вийшли до всеукраїнського етапу цьогорічного конкурсу «Вчитель року».

Інноваційні методики застосовує й її колега з першої школи – Інна ЛазОренко. Вона – викладає німецьку, у педагогиці 12 років.

Інна Лазоренко, переможниця обласного туру “Вчитель року-2018”  говорить: «Темою, з  якою я йшла на конкурс були автентичні матеріали й інтернет ресурси на уроках німецької мовиНа мою думку, автентичні матеріали дають дуже багато. Діти чують мову оригінальну, а не книжну. Дивляться відео, слухають пісні, що також привносить в урок певну частинку культури»

 

Окрім них на всеукраїнський етап конкурсу «Вчитель року» вийшли також Ольга Резник- учитель фізики з Шостки –  та викладач фізичної культури у конотопській школі №7 Олена Панченко.

Ольга Резник, переможниця обласного туру “Вчитель року-2018”  говорить:

Я потрапляю до Харківського політехнічного інституту, а закінчила вже університет. Моя перша освіта – це інженер – інформатикЧерез декілька місяців вчитель нашої школи покидає нашу школу. Немає вчителя фізики і інформатики. І мене запрошує директор спробувати. Шок був. Тому що я інженер. Я спробувала. Було 27 годин і 11-Б клас. І мені 24 роки. Но я вижила.»

Олена Панченко, переможниця обласного туру “Вчитель року-2018”  говорить:    Я показала, що можна з м’ячем не тільки бігати, закидати в кільце, а можна виконувати різноманітні фрістайльні дії. Використовували різноманітні м’ячі, різною вагою. Це було жонглювання, передача м’яча, одночасно були задіяні тенісні м’ячі. Вправи одночасно виконувати двома м’ячами, трьома м’ячами – різноманітні передачі і ведення. В кінці уроку були релаксійні вправи

Заключний – Всеукраїнський тур – «Вчитель року 2018» – відбудеться на початку квітня. Триватиме у два етапи: у першому визначатимуть 12-ку найкращих, далі – по три претендентина звання кращого у своєї дисципліні від кожної номінації – боротимуться за І місце у рейтингу. Решті фіналістів готують лауреатські відзнаки.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь