Перенесли конкурс на директора Сумського кадетського корпусу

Конкурс не відбувся. 22 вересня у Міносвіти мали обирати керівника Сумського кадетського корпусу. Охочими посісти крісло начальника закладу виказали 5 осіб.

В’ячеслав Шиманський, заступник директора департаменту кадрового забезпечення Міністерства освіти та науки України, говорить: «На конкурс було подано документи від 5-х претендентів. Це Верещагін Володимир Федорович, Нестеренко Олександр Володимирович, Отрощенко Володимир Павлович, Пушкарьов Юрій Іванович, Свідлов Юрій Іванович. У зв’язку з тим, що засідання комісії, яке повинно було відбутися 22 вересня не було правочинний, оскільки було менше ніж двох третин присутніх, то це засідання було перенесено. Найближчим часом буде визначена дата. Серед цих претендентів, які подали документи чотири не відповідають умовам конкурсу. Це відповідна освіта, військово-педагогічний стаж, педагогічна робота не менше 5 років»

За словами Вікторії Гробової, начальника департаменту освіти та науки Сумської ОДА, вона була присутня на комісії. Всього у склад її входить 4 представники з Сумщини. Конкурс не відбувся із-за нестачі людей.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь