Перевізники у Конотопі попереджають, що не возитимуть пасажирів з 21 січня

У Конотопі перевізники повідомили мешканців міста про те, що у суботу 21 січня, зупинять рух автобусів. Пояснюють це тим, що не спроможні купувати паливо через низький тариф на перевезення. Наразі він складає три гривні. Окрім оголошень про це, на зупинках міста Конотоп, із відповідною заявою до громади звернувся представник інтересів перевізників Роман Одінцов, де просять встановити вартість на рівні 5 гривень.
Мер міста Конотоп Артем Семеніхін повідомив, що якщо тільки перевізники не вийдуть на маршрути – з ними міська рада розірвуть договори й оголосять новий конкурс. Такі, за словами мера, вже є. «В повному обсязі нам не вистачить комунального транспорту, ще рік назад в нас не було жодного автобуса, зараз у нас їх 5, при потребі 40. Ми залучимо транспортні засоби з відділів міської ради. Раз на півгодини у нас ходитиме автобус, а решту плануємо перекрити трамваєм», – додав Артем Семеніхін.
Експерт транспортної галузі, колишній заступник міністра інфраструктури України (м. київ) Олександр Кава, назвав подібні тарифи, що хочуть перевізники абсолютно невиправданими. ЗА його словами, таким чином перевізники хочуть тиснути на міську раду. Аргумент про паливо вони піднімають завжди. Зараз пішла хвиля подорожчань перевезень, тож і конотопські підприємці намагаються підхопити цю хвилю.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь