ПФК «Суми» два домашні матчі гратиме в Охтирці

Професійний футбольний клуб «Суми» гратиме домашні матчі в Охтирці. Це стосується двох найближчих турів чемпіонату України Першої ліги 3 та 17 листопада. Про це нам повідомив директор футбольного клубу.

Анатолій Бойко, директор ПФК «Суми», говорить: «Ми звернулися до керівництва стадіону «Ювілейний», про зменшення орендної плати за користуванням стадіону, але нам було відмовлено. Тому, я вимушений сказати, що ми гратимемо на стадіоні «Нафтовик» в Охтирці. На сьогодні, лише один професійний  клуб лишився на Сумщині – це ПФК «Суми». Хотілося б, щоб цей клуб залишився».

Директор стадіону «Ювілейний» Олексій Фоменко сказав, що сума оренди прописана в договорі й зменшити її вдвічі, керівництво не може. Назвати суму – він відмовився, посилаюсь на комерційну таємницю.

Олексій Фоменко, директор ТОВ «Сумиспортінвест», говорить: «У нас існує домовленість між ПФК «Суми» і ТОВ «Сумиспортінвест» про оренду стадіону «Ювілейний» для домашній матчів команди. У договорі указана певна сума. І наскільки я розумію,  обидві сторони мають дотримуватись цих договірних відносин. Дійсно, адміністрація ПФК «Суми» зверталася до керівництва стадіону «Ювілейний» з пропозицією зменшити орендну плату. Але для нас це неприйнятно».

Домашнім стадіоном для ПФК «Суми» «Ювілейний» став у сезоні 2008-2009 р., коли команда грала у чемпіонаті України другої ліги. До цього клуб мав назву «Явір» й грав на полі у Краснопіллі. У 2009 році на «Ювілейному» відбувся матч Суперкубку України між київським «Динамо» та полтавською «Ворсклою». У наступному сезоні стадіон приймав фінал Кубка України, де зустрілись донецький «Шахтар» та київське «Динамо».

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь