ПФК «Суми» гратиме домашні матчі на «Ювілейному»

ПФК «Суми» – на «Ювілейному». Свої домашні матчі сезону чемпіонату України Першої ліги гратиме на стадіоні «Ювілейний».  Відповідні документи підписали сьогодні. Про це нам повідомив директор клубу.

Анатолій Бойко, директор ПФК «Суми», говорить: «Погоджено з керівництвом стадіону, з інвесторами, яким належить стадіон, про те, що ми домашні матчі гратимемо на стадіоні «Ювілейний». Всі домашні ігри будуть на стадіоні «Ювілейний». При проходженні атестації, клуб подає, як основний стадіон, так і резервний. Тому, ми розглядали можливість грати на охтирському «Нафтовику»». 

 

Поки команда веде переговори, щодо стадіону в Охтирці. Але основною ареною лишається сумський «Ювілейний». Нагадаю, цього року Охтирка лишилася без професійної команди ФК «Нафтовика-Укрнафти». ПФК «Суми» цей сезон у Першій лізі розпочав виїзною перемогою. У першому турі сумчани виграли з рахунком 1:2 ФК «Гірник-спорт» з міста Горішні Плавні. Домашній матч відбудеться у суботу, 28-го липня о 16:30 проти Кропивницької «Зірки».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь