Під домашній арешт відпустили директора компанії, яка обслуговувала ліфт в якому загинула дитина

У Ковпаківському районному суді обрали запобіжний захід директору ТОВ «Міськсумиліфт» у вигляді домашнього арешту до 26-го лютого.  

Прокурор місцевої прокуратури Олексій Моісеєнко клопотав про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, оскільки на його думку підозрюваний може приховуватися від слідства, впливати на свідків, приховувати та знищувати необхідні для слідства документи. 

Адвокат підозрюваного Олексій Назаренко просив у суду відпустити підозрюваного під особисте забовязання.

Директор підприємства сказав, що сприяв вилученню всіх документів для слідства, сприяв цій справі, щоб визначити винуватого, щоб в подальшому подібні випадки не траплялись. Попросив у суду надати змогу залишатися з родиною, щоб надавати їй підтримку моральну та фінансову, оскільки крім нього у родині ніхто не працює. 

«Чи знали ви про зауваження громадян щодо цього ліфту?» – запитав підозрюваного прокурор місцевої прокуратури Олексій Моісеєнко. 

«Від громадян, можливо, зауваження надходили, але вони надходили на диспетчерський пульт. Я ці зауваження фізично не можу бачити» – відповів директор підприємства. 

У суді слухали свідка – дружину підозрюваного Тетяну Костенко. У залі суду вона сказала, що він утримує родину та свою матір. Також зазначила, що у її чоловіка є закордонний паспорт, але вони його здали у концелярію поліції для того, щоб показати слідству, що її чоловік не збирається покидати країну. 

Нагадаю, підприємство ТОВ «Міськсумиліфт» проводило капітальний ремонт (у 2017 році) та обслуговувало ліфт, в якому загинула дитина. 

Затримали підозрюваного 2-го січня в той день, коли загинуло немовля у ліфті.  Директора підприємства підозрюють у «порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибелі дитини» та у зловживанні службовим становищем, що призвело до тяжких наслідків. 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь