Під Сумами зіткнулись три авто і рейсовий автобус: травмованих немає 

В аварії, яка сталась під Сумами вдень за участі рейсового автобуса, поранених нема. Про це розповів речник патрульної поліції області Олег Сологуб. На дорозі «Суми-Полтава» неподалік села Бездрик близько першої години дня зіткнулись чотири машини.

Водій автобусу не дотримався безпечної дистанції та допустив наїзд на “Mercedes”, далі автомобіль  “Mercedes”допустив наїзд на “Subaru”, який знаходився попереду, та виїхав на зустрічну смугу і доступ зіткнення з автомобілем ВАЗ”, – розповів Олег Сологуб.

На водія автобусу, сказав Олег Сологуб, склали адмінпротокол. Це був рейс «Суми-Краснопілля». Обслуговує його фізична особа-підприємець Кононенко Сергій Вікторович. Телефоном перевізник розповів про те що сталося зі слів водія:

В автобусі було 17 пасажирів. На вулиці бачите яка погода, Воно почищено, молодий сніг іде, він побачив, що машина пригальмувала повертати на ліво. Гальмував, каже – а вона ще дужче почала нести. Наше підприємство будемо відновлювати ми. Що з водія – хай винуватий, але ми нічого вираховувати не будемо, самі будемо відшкодовувати».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь