Підозрюваному у вчиненні вибуху у нічному клубі Сум можуть дати до 10 років тюрми

Про це повідомила прес-секретарка прокурора Сумської області Наталя Науменко. За її словами, дії затриманого кваліфікуються за чотирма статтями Кримінального кодексу України: закінчений замах на вбивство двох або більше осіб, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб та з хуліганських мотивів; незаконне поводження з бойовими припасами; опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків; хуліганство із застосуванням предмета, заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень.

Близько 18-00 затриманому чоловікові повідомили про підозру. Наразі він знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. Це 28-річний чоловік. За процедурою, запобіжний захід йому мають обрати впровдож 72 годин після затримання.

Вранці, близько о пів на шосту у нічному клубі “Луна”, який знаходиться в одному зі спальних мікрорайонів міста Суми, пролунав вибух. За інформацією начальника Сумського міського відділу поліції Павла Карабути, це була граната РГД 5. За наслідком вибуху 8 людей травмовані, з них 7 – госпіталізовані у різні лікарні міста.

Фото прокуратури Сумської області

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь