Підозрюваним у проколі шин нерегулярних перевізників обрали запобіжний захід

Особисте зобов’язання та цілодобовий домашній арешт – такі запобіжні заходи обрали для трьох із чотирьох чоловіків, яких прокуратура підозрює у хуліганстві, скоєному близько 3-ї ранку 3 жовтня. Мова йде про випадок, коли автобусам трьох перевізників порізали шини. Тоді поліція направила до відділку 32 людини.

Справи підозрюваних слухали у Ковпаківському суді. Перше засідання почалося близько 15:30. «Дії обвинуваченого були вчинені з прямим умислом, він грубо порушив громадський порядок, що супроводжувалось особливою зухвалістю та винятковим цинізмом», – сказав прокурор Андрій Зражевський.

Думка захисника Станіслава Семишкура така: «Умислу у нього в заподіянні майнової шкоди не було,  а також пошкодження автомобіля, він відштовхувався від автомобіля, автомобіль здавав назад, і він міг наїхати на нього»

Сам підозрюваний сказав таке: «Я щиро розкаююсь, злого умислу я не мав, я думав, що це буде робота на перспективу. Я вважаю, що мене ввели в оману».

Суддя Ольга Катрич задовольнила клопотання прокурора про запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Чоловік не має відлучатися з місця проживання – Канева  Черкаської області, повинен прибувати за викликом слідчого і повідомляти про зміну місця проживання або роботи. Тим часом, у іншому залі обирали запобіжний захід для другого підозрюваного – мешканця Сум.

Прокурор Роман Ткаченко клопотав про домашній арешт: «Ризиками є можливість зникнути з місця проведення досудового розслідування, переховуватися від органів розслідування, можливість вплинути на свідків та інших учасників кримінального правопорушення».

 «Протоколом огляду місця події не вказано, що підозрюваний пошкоджував саме ці 4 колеса, протоколом також не вказано ні однієї обставини, протоколи допиту потерпілих суперечать матеріалам, а саме протоколу затримання», – сказав захисник підозрюваного Дмитро Битюков.

Підозрюваний про свої дії 3 жовтня розповів так: «Приїхав на стоянку з Києва. Коли вийшов з автобуса, звернув увагу,що на вулиці було багато людей, у тому числі полііянтів. У Києві я працюю на будівництві. у мене хворіє мама, я їхав до неї».

Цьому чоловіку суддя призначив домашній арешт на 60 діб – до 1 грудня. Так само він має прибувати до слідчого за кожним викликом і не відлучатись з дому без його дозволу.

Також прокуратура подала до суду клопотання про арешт трьох автівок і одного автобуса київської реєстрації, що 3 жовтня знаходились на приміській автостанції. За версією прокуратури, люди могли приїхати на цих автомобілях, щоб вчиняти хуліганські дії.

Чоловіків підозрюють у хуліганстві, вчиненому з особливою зухвалістю групою осіб. Третьому з чотирьох підозрюваних суддя обрала запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, в той час як прокурор просив для чоловіка домашній арешт. Запобіжний захід для четвертого підозрюваного обиратимуть у понеділок, 8 жовтня. Термін тримання під вартою затриманих спливає завтра, в суботу, близько 3-ї години ранку.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь