Підсумки передвиборної кампанії

Передвиборна кампанія перших місцевих виборів до ОТГ пройшла із певними порушеннями. Про це повідомила координатор спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА  Ірина Стегній. Серед основних – процесуальні порушення організації виборів. У Бурині ж спеціальна виборча дільниця, що розташовується центральній районній лікарні залишилася без бюлетенів і в день виборів не буде функціонувати.

 «Головний лікар написав, що немає хворих, які могли б голосувати, але є додаток до постанови ЦВК, там написано, що бюлетені мають надрукувати по кількості ліжок в лікарні. Цього не було зроблено. Якщо до дня виборів якась людина попаде до лікарні, вона не зможе проголосувати, з цим нічого не будуть робити», – зазначила Ірина Стегній, координатор спостереження за виборами у Сумській області.

Почути думку головного лікаря Буринської центральної лікарні не вдалося. Жоден із стаціонарних телефонів, вказаних на сайті лікарні – протягом дня не відповідав. У свою чергу у поліції прозвітували про посилені заходи безпеки у двох громадах.

«Залучено 50 чоловік резерву спецпідрозділів, основний напрямок буринська і конотопська територія, де прогнозуються можливі ускладнення. Ми залучили 13 слідчооперативних груп, 13 автомобільних і 6 піших патрулів», – зазначив Володимир Бабич.

Вибори у 9-ти об’єднаних територіальних громадах Сумщини відбудуться цієї неділі, 29 жовтня. Нових голів та депутатів обиратимуть  у Тростянецькій та Буринській міських; Дубов’язівській та Степанівській селищних; Верхньосироватській, Новослобідській, Чернечченській, Комишанській та Коровинській сільських громадах. Усього, за даними територіальних виборчих комісій, вони зареєстрували понад 1200 кандидатів у депутати та голови громад – документи прийняли від усіх – нікому не відмовили.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь