Підсумок 2017 | Під прицілом

Сумська «Бригада» 1997-2017.

У 1997 році у власному під’їзду підірвали сумського бізнесмена Дмитра Потупало. Через два місяці після цього за загадкових обставин зник, а потім з’ясувалося, був жорстоко вбитий, його товариш Василь Скринник. Вони контролювали ринки у Сумах: на 9-му, Курському  мікрорайонах та по вул. СКД. Бізнес-партнерами загиблих були Юрій Дубенко і Євген Овсієнко. Обоє потрапили під підозру. Але обидва злочини так і не були розкриті. У 2000-их, бізнесмени Юрій Дубенко, Євген Овсієнко та Сергій Бєлослюдцев зосередили своє увагу на випуску та імпорті тканин. У квітні 2016-го, серед білого дня, біля свого будинку був викрадений С. Бєлослюдцев. Але тепер Євген Овсієнко фігурує у кримінальній справі про викрадення свого бізнес-партнера як потерпілий, бо начебто віддав Ю.Дубенку, через посередників, 50 тис. доларів за викуп С.Бєлослюдцева. А Юрій Дубенко – підозрюваний. У правоохоронців виникла нова версія щодо викрадення підприємця, але пошуки слідів зниклого, поки що, не дали результатів.

 

Ментівські війни.

Під час виконання бойового завдання в зоні АТО зведений загін сумських міліціонерів проживав у розграбованому бойовиками готелі «Заря», що в місті Лиман на Донеччині. Після повернення додому, керівництво обласного управління МВС зібрало з підлеглих чималі кошти за проживання. За підрахунками команди «Під прицілом» сума зібраних грошей і перерахованих на рахунок власника готелю не збігаються. За нашим зверненням прокуратура відкрила кримінальне провадження, але розслідувати його не може, оскільки в цього правоохоронного відомства закінчилися повноваження щодо розслідування злочинів силовиками, а ДБР, яке має розслідувати цю категорію справ, іще не сформоване.

 

Затримання голови Господарського суду Сумської області.

Як суддя Олександр Коваленко пов’язаний з заступником обласного прокурора Сергієм Маслюком? Нагадаємо, правоохоронці підозрюють О.Коваленка, затриманого в центрі Сум 1 листопада 2017 року, у проханні хабара розміром у 26 тисяч доларів. В якості запобіжного заходу суд призначив йому заставу у розмірі 5 млн. грн. За даними сайту «Наші гроші» вніс її Андрій Комар – колишній помічник Нардепа від Шостки Ігоря Молотка. Цей колишній помічник Нардепа є власником фірми ТОВ «Віст груп». До цієї фірми днями працевлаштувалася дружина Сергія Маслюка, пані Анжела. У грудні С.Маслюка кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів вирішила звільнити, але в останній момент заступник прокурора зробив «хід конем»: завдяки працевлаштуванню дружини, пішов у відпустку по догляду за дитиною. Нагадаємо, С.Маслюка обвинувачують у підробці лікарняного та заволодінні бюджетними коштами. Крім того, його притягують до відповідальності за корупцію.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь