Після п’ятирічної перерви у Сумах відбудуться змагання з карате

Семінар та змагання з карате – відбудуться у Сумах. Це шостий європейський Кубок соке-куботи. Влаштували його після п’ятирічної перерви. Загалом, влаштовують їх вшосте. Семінари присвятять різним віковим групам та кваліфікацій.

Анатолій Лозовий, віце-президент Всеукраїнської асоціації карате, говорить: «Проводить семінари президент міжнародної асоціації карате, творець стилю осокорю. Він відомий майстер по підготовці силових структур, а також постановник голівудських фільмів. Має він 84 роки й 10 дан. Для дітей та початківців це буде семінар з елементарних вправ: ката, куміте, базова техніка. Для більш досвідчених буде два семінари, в яких буде питання зброї: японська зброя, дерев’яний меч і зброя самозахисту. А також елементи самозахисту, прикладної техніки, без зброї».

Розпочнеться семінар у п’ятницю, продовжиться у суботу. Змагання відбудуться у неділю. Участь у них візьмуть діти від 6 років до ветеранів спорту – 35 років й старше. Очікують близько учасників з усієї України, а також команди з Польщі та Білорусі. Змагатимуться в особистих категоріях:  ката та ката – зі зброєю, а також у поєдинках – куміте.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь