Після зимового сезону змінився склад вихованців ЦОПу


Вихованці Східного центру олімпійської підготовки закінчили зимовий сезон. Після останніх стартів, легкоатлети-юніори потраплять до юніорської збірної України для участі у матчевій зустрічі. Поки склад не затвердили. Також, за результатами чемпіонатів України додали вихованців центру.

Віталій корж – в.о. директора східного центру з олімпійської підготовки легкоатлетів, говорить: «Зараз максимально укомплектований штат спортсменів. Зараз 30 вихованців основного складу та 30 змінного. Зі змінним не було питань, були проблеми з основним. Тепер ми добрали, це спортсмени Сумської та Донецької областей добавились. Докомплектували ми згідно результатів змагань. Ми подивились хто більш-менш готовий, хто потрапив до шестірки, до трійки призерів».

Східний ЦОП працює півтора місяця, з 1 січня. Серед його вихованців 400-метровик Ярослав Демченко, багатоборка Ірина Рофе-Бекетова, спринтерка Дар’я Косенко, висотниця Валерія Рижова й інші атлети, які на чемпіонатах України у своїх вікових категоріях потрапили на п’єдестал пошани.

 

Наприкінці лютого сумський легкоатлетичний манеж прийматиме Всеукраїнські змагання на призи Заслуженого майстра спорту України, уродженця Білопільщини Юрія Білонога. Його учасниками стануть юнаки та дівчата 2001 року народження та молодше. Змагання відбудуться 22 та 23 лютого, почнуться о  9:30.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь