Планують збільшити вартість проїзду у комунальному транспорті

Планують збільшити вартість проїзду. Замість 2,50 – у тролейбусі пропонується зробити 3. Замість 3,50 в комунальних автобусах – 5 гривень. Такий проект рішення оприлюднено на сайті Сумської міської ради.

Віталій Однорог, директор КП «Електроавотранс», говорить: «У зв’язку з тим, що подорожчала електроенергія і збільшується заробітна плата, а ми не можемо її збільшувати бо йде великий відтік за кордон, у нас з’явилося додаткове навантаження і не вистачає фінансів на забезпечення цих витрат. Тому ми виходимо на виконком зі змінами до рішення виконкому 16 січня»

Степан Пак, керуючий справами виконкому Сумської міськради, говорить: «Поки що рішення не прийнято, і воно проходить лише процес оприлюднення, і ми не можемо зараз говорити про те чи буде воно прийняте взагалі. Коли воно буде прийнято тоді ми будемо записувати в рішенні чи буде компенсація чи не буде компенсації»

Дмитро Беспалов, співголова ГО «Асоціація транспортного планування та моделювання», говорить: «Тенденція така, як і у Сумах спостерігається по всім містам України. Усіх містах збільшується вартість проїзду наразі. Всі дивляться на Київ, котрий підняв до 8 гривень вартість проїзду у комунальному транспорті. І все йде до того, щоб десь до того тарифу йшли всі міста України. Не так багато часу залишилося до місцевих виборів, тому всі намагаються підняти тарифи таким чином на виріст, щоб не довелося це робити під вибори»

Нині проїзд у тролейбусах у різних містах України, з населенням подібним за кількістю як у Сумах, близько 300 тисяч мешканців, складає таку вартість. У Черкасах – 2 гривні. Чернігові, Житомирі, Чернівцях та Рівному – 3 гривні. А у Хмельницькому – 3 гривні 50 копійок.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь