“По Суті”: Буревій на Сумщині.

Субота першого липня запам’яталася жителям Сумщині сильним буревієм та градом. Епіцентром природного лиха став обласний центр та прилеглі до ньогорайони. Зараз продовжується ліквідація наслідків стихії.Про хід виконання робіт та як уберегти себе під час вирування негоди розкажуть гості студії. До нас завітали Олександр Милош, директор Департаменту цивільного захисту населення Сумської ОДА  та Артем Ніколаєнко, начальник сектору організаційно-пропагандистської роботи управління ДСНС України в Сумській області.

 

Це була друга негода за літній період. Чи допоміг досвід і чи був вибудуваний алгоритм дій?

 

О.М. Так, дійсно, перший випадок трапився 19 червня, тоді загинула жінка, дві інших отримали травми. Одразу було доручення голови Сумської ОДА Миколи Клочка щодо проведення  позачергового засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головне з питань – готовність служб, органів місцевого самоврядування ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Були поставлені кожному конкретні задачі.

 

Чи були дзвінки до Управління ДСНС України  в Сумській області та з якими запитами зверталися громадяни?

 

А.Н.Так, дзвінки були на лінію «101». Вона працює в цілодобовому режимі. Є оперативно-диспетчерська служба, яка приймає, обробляє , координує дзвінки, спрямовує пожежно-рятувальні підрозділи на виклики. Були дзвінки як від мешканців обласного центру, так і Сумщини в цілому. Прийняли близько тисячі дзвінків.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь