“ПО СУТІ”: – ЛГБТ vs Традиційні сімейні цінності.

У передачі «По суті» ми говоримо  про дві акції, які пройшли в обласному центрі. Мова йде про ходу за життя й сімейні цінності та акцію «Україна для всіх». Чому заходи викликали суспільний резонанс – розкажуть гості студії – Віталій Орлов, співорганізатор ходиза життя й сімейні цінності, Ольга Панфілова, організатор акції «Україна для всіх» на підтримку маршу рівності та Олександр Калмиков, керівник ГО «Правозахисне об’єднання «Свобода від маніпуляцій».

 

 

Віталію, наскільки виправдалися очікування з приводу заходу? Як все пройшло?

 

В.О. Ходу ми організували не вперше, але такого масштабу ще не було. Прийшло близько двох тисяч громадян. Вийшли за сім’ю, за сімейні цінності, бо зараз спостерігається занепад інституту сім’ї. Наша мета – нагадати суспільству, людям, що це важливо – підтримувати сімейні цінності.

 

Олю, захід, який провели ви, викликав жваве обговорення. Чим ви заінтригували сумчан?

 

Люди лише сконцентрували свою увагу на одному моменті – на абревіатурі ЛГБТ. Хоча я писала просто «Марш рівності». Я хотіла наголосити взагалі на дискримінації, зокрема, гендерній. Взагалі, на людях, які відчувають тиск.

 

Цей марш мав на мені правовий захист. Олександре, ви знаєтеся на правових питаннях, то кого захищати та від кого?

 

Обоє заходів мали право на проведення з точки зору правової. Згідно з Конституцією України, є право об’єднуватися, збиратися…

 

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь