По закінченню воєнного стану на Сумщині підбили підсумки

О 14-тій в десяти областях України, серед яких Сумська область, завершився воєнний стан. Про це на початку засідання Ради національної безпеки і оборони оголосив Президент України Петро Порошенко:

«Нікуди не поділася Російська загроза. Й можливо, я буду з вами відвертий, якби не вибори ми б попросили про продовження воєнного стану Верховну Раду. Але і за цей місяць в умовах воєнної тривоги для зміцнення боєздатності ми зробили чимало, в тому числі й на міжнародній арені».

Чого навчились в області за місяць воєнного стану розповів начальник управління по взаємодії з правоохоронними органами Сумської облдержадміністрації Віталій Тимошенко:

«Основне завдання, яке перед нами ставилось – навчитись працювати в умовах воєнного стану – це своєчасно розгортати блокпости. Було розгорнуто на Сумщині 25 стаціонарних блокпостів і 15 пересувних. Всі блокпости були забезпечені камерами відео спостереження. Інше, що нам вдалось, це провести навчання з Бригадою територіальної оборони. Це навчання по виконанню стрілецьких навчань, по взаємодії між батальйонами».

Нагадаємо, ввели воєнний стан місяць тому. Це рішення Президента підтримали 276 народних депутатів. Запровадили його у 10-ти областях, що межують з Російською Федерацією і Придністров’ям, а також у внутрішніх водах Азово-Керченської протоки. Днем раніше, 25-го листопада, російські прикордонники у Керченській протоці відкрили вогонь по українських кораблях і захопили три судна. На борту було 24 моряки. 29 листопада на в’їздах до Сум запрацювали 4 стаціонарні мобільні наряди поліції та 2 пересувні. Того ж дня Центральна виборча комісія оголосила про відміну виборів в об’єднаних територіальних громадах, заплановані на 23 грудня. У тому числі і у шести ОТГ Сумщини.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь