Поет-земляк представив нову поетичну збірку інтимної лірики

«Лови любов» представили у Сумах. Поет Микола Гриценко презентував свою 10 книгу. Цього разу це поетична збірка інтимної лірики з яскравими репродукціями. Ілюстрації до віршів поета-земляка намалювала сумська художниця – Ірина Проценко. Подробиці в нашому наступному сюжеті.

Автор гімну міста Суми – Микола Гриценко презентував свою десяту книгу. Вона про любов, симпатію, перше кохання та більш зрілі стосунки. У збірку «Лови/love» ввійшли найінтимніші вірші автора написані ним протягом всього життя

Микола Гриценко, автор збірки «Лови/ Love», сказав: «Це збірка любовної лірики, я її навіть назвав відбірне про любов. Тобто там виважений кожен віршик. Відібраний, як зерна відбирають і таких книжок пишеться за життя одна. І то якщо поету вдається написати таку книжку».
У збірку ввійшли, окрім оригінальних віршів, ще й 15 поезій, перекладених англійською. Книгу ж доповнюють ілюстрації Ірини Проценко.
Ірина Проценко, художниця, повідомила: «Це співпраця спонтанна. Це ідея Миколи запросити мої картини, проілюструвати його книгу. Мені давно подобаються його поезія, йому подобаються мої картини. І якщо вірити думкам про мої картини, що вони сонячні, теплі,  якраз і  Миколи сам особистість дуже позитивна, сонячна».
30 травня «Лови/Love» Микола Гриценко презентує у Ромнах. 31-го, автор представить свою книгу жителям Недригайлова.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь