Поки без опалення: за два дні у Сумах потеплішає


Середньодобова температура підвищиться й становитиме понад 8 градусів тепла. Такий прогноз повідомив завідувач секторомСумського гідрометцентру  Юрій Литвинов, коментуючи температурні показники у розрізі підготовки до опалювального сезону.
«5,6,7 ми очікуємо підвищення температури й опади. В найближчі дві доби середньодобова температура становитиме близько 7 градусів тепла, а вже з 5 числа, на фоні підвищення температури повітря і середньодобові температури в нас підвищаться – і становитимуть в середньому – 10-12 градусів», – повідомив завідувач сектором Сумського гідрометцентру Юрій Литвинов.
За нормативом, опалення вмикають за умови, коли впродовж трьох діб поспіль середньодобова температура повітря не перетинає позначку у 8-градусів із плюсом. У Сумській міській раді сьогодні повідомили відсотки готовності Сум до опалювального сезону.
«Дитячі садочки – 100%, акти видані, системи наповнені водою до прийняття опалення. Шкільні – 100%, лікувальні заклади – на 100%. Готовність житлового фонду – 96%, видано актів 87%. Роботи продовжуються», – повідомила заступник директора ТОВ “Сумитеплоенерго” Надія Покутня.
Окрім «Сумитеплоенерго» опалює житло і соціальну сферу міста Котельня Північного промвузла. Її територія – частина центру і Курський мікрорайон. Заступник директора цього підприємства Ірина Рибальченко повідомила: будинки на їхній території готові близько на 90%.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь