Поліція перевіряє документи, складені під час народного віче у Глухові

 Поліція перевіряє документи, складені під час народного віче у Глухові 26 жовтня. Тоді у місцевому палаці культури збирали виборців, аби почати процедуру відкликання сімох депутатів міської ради. Про це повідомив нам речник Нацполіції Сумщини Володимир Крупецьких: “Учора надійшла заява від депутата про те, що він підозрює фальсифікування списків виборців. Дана заява зареєстрована – проводиться пеервірка”. 

 За словами Володимира Крупецьких, на перевірку мають 10 днів. У разі, якщо цього терміну буде не достатньо, її продовжать.

Нагадаю, за інформацією секретаря Глухівської міської ради Олени Демішевої, участь у зборах взяли 107 людей. Юрій Бурлака – голова фракції «Воля народу», що є ініціатором початку відкликання депутатів, у суботу, 27 жовтня озвучив нашому телеканалу кількість у 442 людини, які були тоді зареєстровані. Позицію партій, представників яких збираються позбавити мандатів, ми наразі збираємо. Мова йде про сімох депутатів, які на місцевих виборах 2015 року увійшли до ради за списками «Волі народу», Радикальної партії Олега Ляшка та УКРОПу.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь