Понад 300 громадян звернулося до ЦНАПу у Краснопіллі за перший тиждень після відкриття

Понад три сотні звернень громадян за перший тиждень роботи оновленого ЦНАПу у Краснопіллі. Його після реконструкції відкрили 15-го лютого. Обслуговує центр надання адмінпослуг мешканців усього Краснопільського району – це майже 30 тисяч осіб. Для цього після реконструкції збільшили штат працівників – з 4 до 10.

« На сьогоднішній день перелік складає 106 адміністративних послуг, який поступово буде розширюватись. На сьогоднішній день найбільш затребувані нашими відвідувачами послуги – це реєстрація, зняття з реєстрації з місця проживання, це паспортні послуги, це послуги соціальної сфери – земельні питання, питання місцевого значення та інші», – каже Олеся Омельченко, керівник Центру надання адміністративних послуг Краснопільської селищної ради.

Капітальний ремонт цього ЦНАПУ зробили у рамках Програми «U-LEAD з Європою». У минулому році Краснопільська ОТГ стала переможцем конкурсу проектів на створення сучасних Центрів надання адмінпослуг за європейськими стандартами. У ньому брали участь понад 80 об`єднаних тергромад України. На будівництво, технічне оснащення та навчання спеціалістів у Краснопіллі мають близько двох мільйонів трьохсот тисяч гривень. Із них 250 тисяч виділили з бюджету Краснопільської ОТГ, ще 100 тисяч – з обласного бюджету. Решту – надали іноземні донори.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь