Понад 4500 абітурієнтів Сумщини здавали сьогодні ЗНО з історії України

Понад чотири з половиною тисячі абітурієнтів Сумщини здавали сьогодні ЗНО з історії України. Пунктів для проведення тестування визначили двадцять: 9- у Сумах, 4 у Шостці, 3 в Конотопі і по 2 – в Охтирці та Ромнах. Із 4661 зареєстрованого учасника на тестування не з`явилося 378. Тобто явка склала  92%.

Один із пунктів проведення ЗНО знаходився у приміщенні Сумського коледжу економіки і торгівлі. Іспит з історії України там складали понад півтори сотні учасників.

« Цей предмет потрібен мені для вступу у найбогемніший ВУЗ нашої країни і не знаю, в мене не було вибору: математика чи історія, я знала – історія. Тому що вже три роки я вчусь на вчителя початкових класів і поглиблено вивчаю історію. Складна була програма ЗНО з історії. Друга частина мені далась легше: це період від найдавніших часів до початку дев’ятнадцятого століття. А от перша частина – були складні питання. Але нічого, ми впоралися», – розповіла Марина, учасниця ЗНО.

« Здавала українську мову, англійську мову та історію. На мій погляд історія була найскладнішою, тому що багато дат і багато постатей», – каже Ліана, учасниця ЗНО.

« Я вибрав математику, українську мову та історію. Найскладнішою для мене виявилась математика. А історія як тобі? – Історія? Також завдання складніші, ніж на пробному», – говорить Олексій, учасник ЗНО.

Тест складався з чотирьох форм завдань. Усього 60 питань. Щоб на них відповісти, учасники мали дві з половиною години. В усіх пунктах проведення тестування обійшлося без порушень.

« Під час проведення загального контролю, який проводився на історії України, не було виявлено жодного порушення, жодного технічного засобу. Жодної апеляції також не зареєстровано. Тобто, ЗНО з історії України пройшло на рівні, відповідно до чинного законодавства», – каже Валерія Ханікова, куратор Сумської області Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Результати ЗНО з історії України мають визначити упродовж двох тижнів, до 20 червня. Наступне ж тестування відбудеться у п’ятницю, 8 червня. Це буде географія.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь