Понад 800 тисяч гривень зібрали для онкохворих дітей впродовж Великого Посту

Такі підсумки цьогорічної акції «До Світлого дня – світлі вчинки».

 «З благочиннь, з церковних округів надійшло 737 тисяч , від юридичних осіб – 22 тисячі гривень, фізичних осіб – 105 тисяч. Мова йде лише про Сумську Єпархію, Конотопська оголосить суму пізніше. Роменська і Буринська участі в акції не брали», – розповів прес-секретар Сумської Єпархії УПЦ, протоієрей Георгій Тарабан.

Гроші для онкохворих дітей впродовж Великого Посту збирали восьмий рік поспіль. Про те, як стартувала акція в 2011 році, згадує співорганізатор Лариса Якубенко: «Я приїхала  у відділення з подарунками на Різдво. Там були подарунки для дівчаток і для хлопчиків, вони відрізнялися головним вбранням. Я зашла в палату, дуже важко без волосся відрізнити, дівчинка то чи хлопчик. І одна дитинка підійшла і каже: «я дівчинка». Дуже боляче було це чути. Я розумію, для чого ми це робимо: щоб у цих дівчаток відросло волосся і вони не нагадували: «я дівчинка».

Особливість цьогорічної акції – визнання її на конкурсі «Благодійна Україна»  у номінації «Благодійність у медіа».

Минулого року діагноз рак встановили 32 дітям. Їх і лікуватимуть препаратами, які закуплять на гроші, зібрані впродовж акції. За перші три місяці цього року онкологічну патологію діагностували у двох дітей.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь