Поразка «політехніків» та нічия «арграріїв»

Команда Сумського державного університету в Ірпені у матчі чемпіонату України з футболу серед команд вищих навчальних закладів (група Б» конференції «Центр») мінімально поступилась студентам Університету державної фіскальної служби України.

Єдиний гол у матчі був забитий на початку гри.

Інший представник Сумщини у турнірі – команда аграрного університету – у матчі третього туру групи «А» конференції «Центр» на своєму полі приймала одеситів з «Юнга-Морська академія». На перерву команди з рахунком 1:0 на користь сумської команди. Єдиний гол у першому таймі на дев’ятій хвилині зустрічі забив Артем Галета. У другому таймі (на 62-й хвилині матчу) головний арбітр призначив пенальті у ворота сумської команди. Після наради з асистентом він відмінив покарання для сумчан. Аби втримати переможний для себе рахунок господарям не вистачило три хвилини – на 87-ій хвилині матчу Андрій Харьковченко зрівняв рахунок у зустрічі. Другий гол у матчі виявився і останнім – 1:1 суперники переможця не виявили.

«Ви бачили – боротьби було багато. Суперники, по суті справи, рівні були. Трішки не задоволений суддівством – цим епізодом, який ви всі бачили, ми його знімали. Я не можу зрозуміти чому головний суддя скасував своє рішення», – прокоментував матч тренер одеситів Геннадій Сілін.

«Дуже незадоволений ні грою, ні результатом. Сьогодні зіграли всі нижче своїх можливостей. Цю команду потрібно було обігрувати», – сказав після гри тренер сумчан Олександр Химченко.

Після двох ігор в активі обох сумських команд по одному очку.