Постраждалим у Білорусі дітям дадуть гроші на лікування

Дітям із Сумщини, що постраждали в аварії на території Білорусі виділять 1 мільйон гривень на лікування. За це проголосували вчора на сесії сумської міської ради. Нагадаю, сталася аварія 13 травня на ділянці автодороги «Камянець-Шерешево-Свіслоч», поблизу села Мартинюки. В результаті один хлопець загинув, ще шестеро були госпіталізовані. Наразі один хлопчик лишається в реанімації.

Дмитро Живицький, керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації, повідомив «Лікування обходиться їм там в середньому, в залежності від того, кому які ліки потрібні від 50 доларів до 150 доларів на добу. На даний момент вже Сергія, одного хлопця виписали він якраз вже знаходиться по дорозі до дому. Сьогодні ввечері його родина вже буде зустрічати тут в Сумах і страхова компанія вже оплатила його перебування там. Тобто були перемовини і наші, і перемовини консульства, і батьків із страховою компанією, вони на себе взяли частину лікування. Все, що стосувалось лікування в Білорусії».

На лікування і реабілітацію у місті Суми, фізичну та психологічну допомогу і підуть кошти, виділені з місцевого бюджету.

Володимир Войтенко, перший заступник Сумського міського голови, сказав: “Якщо не вистачить цих коштів звичайно будемо додавати, будемо повністю покривати всі витрати на лікування з міського бюджету і тут повне порозуміння міського голови, міських депутатів ніяких проблем нема. Ініціатива буде батьків, вони будуть разом спілкуватися, визначати цифру, поділ коштів, тому-що є більш травмовані, більш така важка ситуація у хлопців, у наших дітей, є сім’я загиблого, я є які менш травмовані».
Вже сьогодні один із постраждалих школярів має повернутися додому потягом. Ще одна має приїздити через кілька днів. Одного ж потерпілого планують транспортувати санавіацією. Інші поки-що залишаються в Білорусі.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь