Потерпіла від вибуху на М. Лушпи, 52 у суді вимагає 50 тисяч гривень компенсації

Сьогодні у Зарічному райсуді м. Суми, де слухають справу про вибух у будинку на проспекті Михайла Лушпи, 52 прокурор зачитав обвинувальний акт та вислухали одну з потерпілих.
«Мною було оголошено обвинувальний акт, було вирішено порядок дослідження доказів, оскільки обвинувачений у даному кримінальному правопорушенні свою провину не визнає, було вирішено провести повний порядок дослідження доказів, а саме – допитати потерпілих, свідків, дослідити письмові докази. А потім уже допитати самого обвинуваченого. Обвинувачується в тому, що він від’єднав шланг газової труби, відкрив кран та пустив газ – кімната наповнилась газом і підпалив газосуміш, внаслідок чого відбувся вибух і пожежа», – повідомив прокурор Сумської місцевої прокуратури Борис Рикуненко.
«Я подавала позов на 25 тисяч моральної й 27 тисяч матеріальної. Це за те, що по коридору все, що куплене. По кухні – лічильник новий газовий. Все інше, що ми купляли, я вже того не давала. А як пережити отаке і нічого взагалі, щоб він хороший був? Нам його ще довго видихати, що ми пережили. Залишиться у трьох стінах і все. Міська влада зробила мені квартиру. Підлога полопана була, стін не було зовсім, вони все по-новому нам зробили. Підлогу, шпалери, плитку. Меблі ми купляли за свій рахунок», – розповіла потерпіла Таїсія Давиденко.
Окрім Таїсії Давиденко, цивільний позов подала ще одна потерпіла та Сумська міська рада. Суми шкоди ще уточнюються. Адвокат обвинуваченого Вафа Гусейнова, від коментарів сьогодні відмовилась, посилаючись на неоднозначність справи.
Нагадаємо, вибух стався 9 січня минулого року. У результаті – пошкоджена внутрішня частина квартири матері обвинуваченого, сусідня квартира та під’їзд будинку. Якщо провину чоловіку доведуть, йому загрожує до 15 років позбавлення волі. Наразі він знаходиться під особистим зобов’язанням.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь