Повідомили про підозру двом затриманим в потрійному вбивстві у Сумах

Двом затриманим повідомили про підозру в умисному потрійному вбивстві, підприємців Запорізької області. Чоловікам було 36, 34 та 40 років. Убивство сталося 2 липня у Краснопільському районі.

Наталя Науменко – прес-секретар прокурора Сумської області, говорить: «Двом затриманим жителям Сумської області повідомлено про підозру в умисному вбивстві 3-х підприємців Запоріжської області з корисливих мотивів. Їх дії кваліфіковано за п.1 ст. 6 ч.2 ст. 115 – за вказаний злочин їм загрожує покарання до 15 років або довічне позбавлення волі. Нині прокуратура готує клопотання про обрання запобіжного заходу. Ми будемо наполягати виключно на тримання їх під вартою» 

За інформацією прокуратури того дня чоловіки планували перевезти поза пунктом пропуску в Краснопільському районі на територію Російської Федерації запчастин до сільськогосподарської техніки. У салоні двох покинутих авто «Renault Trafic» та «Volkswagen» слідчі, які працювали на місці, виявили сліди крові, поблизу знайшли 11 стріляних гільз. У машинах були документи трьох чоловіків. Вчора, 4 липня, їх тіла знайшли закопаними у полі, засіяним соняшником. За день до цього, поліціянти затримали 41-річного жителя Краснопілля та 36-річного сумчанина.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь