Працівникам “Сумського машинобудівного НВО” продовжили оплачувані простої

Про це повідомила листом начальниця прес-центру підприємства Діана Кіріченко. За ії інформацєю, триватимуть вони з 9 до 20 липня. Продовжити режим оплачуваних простоїв вимушені через дії Незалежної профспілки, бо замовники засумнівались у спроможності підприємства виконати укладені контракти.

«Відтермінування партнерами грошових надходжень спричинило ланцюжок негативних наслідків. Це, перш за все, неможливість виплати частини грудневого заробітку трудовому колективу протягом першого тижня липня – тобто у строки, про які було домовлено напередодні мітингів. До того ж об’єднання не мало фінансової змоги провести запланований платіж за спожиту електроенергію. Це у свою чергу призвело до того, що з 9 липня СНВО знеструмлюється до наступної оплати», – зазначено у листі.

Аби погасити борги підприємство починає перемовини з Наглядовою радою щодо розпродажу інфраструктурних активів, якими об’єднання не користується, зокрема, їдальнею на проспекті Курському та банно-пральним комбінатом на вулиці Ремісничій, – йдеться у листі.

Режим оплачуваних простоїв на підприємстві запровадили 25 червня на період по 6 липня. Того дня близько 100 працівників НВО не пустили на роботу.

26 червня працівники підприємства влаштували “голодну ходу” містом. На той час їм заборгували близько 270 млн. грн. У повному обсязі зарплатні люди не бачили з грудня 2017 року.

21 червня працівники двох виробничих майданчиків через це оголосили страйк.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь