Працівники ДСО у суді розповіли, як затримували підозрюваного у підриві банкоматів


Прокуратура підозрює затриманого чоловіка у підриві кількох банкоматів у Сумах та області, а в лютому минулого року при затриманні поранив правоохоронця. Сьогодні у Зарічному районному суді міста Суми слухати свідків – працівників охорони.
22 лютого минулого року пан Микола заступив на чергування – близько 4 –ї години ранку отримав виклик, на якому затримував зловмисника.
«Мною була застосована зброя, по кінцівках правопорушника – для завдання найменшої шкоди при затриманні. Після чого він пошатнувся, розмахував пістолетом, він відмовився його кинути – скинув рюкзак та направився в сторону припаркованого автомобіля наряду. З його боку пролунав постріл – після чого він сів», – розповів свідок обвинувачення Микола Сінченко.
«Мене цікавить як присів, уточніть?», – запитала у чоловіка адвокат Ольга Шелегеда.
«Я до автомобіля підходив і було видно як людина полізла рукою до ключів, де вони мають вставлятись і він вийшов звідти», – додав чоловік.
Наступне судове засідання призначили на 20 лютого. Тоді заслухають ще двох працівників охорони та чоловіка, який тоді здавав житло підозрюваному.
За інформацією прокуратури, підозрюваний причетний до пошкодження вісьмох банкоматів у Сумах та області – з серпня 2016 року по лютий 2017-го. І що за вказаний період він таким чином викрав понад 800 тисяч грн. До обвинуваченого подали позови банківські установи щодо грошових відшкодувань на загальну суму у понад півмільйона гривень. Йому загрожує від 9 до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь