Працівники культури розіграли нагороди обласної Спартакіади


Працівники творчих закладів позмагалися за медалі 12-ї Обласної Спартакіади.

Музиканти, журналісти та актори – позмагалися у спартакіаді. Розіграли комплекти нагород в естафетах, настільному тенісі, шашках, дартці, ударах по воротах та киданні у кільце. Усього 19-ть команд боролися тут за нагороди.

Наталія Бойко, учасниця змагань, говорить: «Спорт – це чудово. Навіть для тих, хто працює у сфері культури все одно. Емоції дуже позитивні, бо треба підтримувати своїх колег. З багатьма ми працювали довгий час разом і в такому незвичному місці цікаво побачити на що ми ще здатні».

Учасник змагань, Володимир Храбдеєв, каже: «Показати свої фізичні достоїнства. Позмагатися з молоддю, покидати дротики в дартц. 15-ть років я очолюю спілку працівників, 15-ть років ми беремо участь у змаганнях».

Серед учасників, за медалі, змагалися районні управління культури, три музикальні школи, бібліотека,телеканал UA:Суми й інші.

Тетяна Павловська, голова обласного товариства «Спартак» говорить: «Взагалі види спорту не складні. Тому що змагаються працівники культури. Це люди, які займаються спортом але не професійно. Дуже гарне було відкриття, а саме конкурс на девізи. Показав, що учасники креативні, веселі й деякі девізи були неймовірні флешмоби й вистави».

У командному заліку перемогла команда вищого училища культури і мистецтв. «Срібними» призерами стали представники Сумського району, «бронзу» до свого закладу забрала  сумська дитяча музична школа №4.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь