Працівники ПТУ №11 висловили недовіру своєму директору


З 112 працівників училища на зібрання прийшло 76 осіб. Колектив підготував до директора училища до двох десятків господарських питань, на які чекали відповідь.
Голова профкому Світлана Майковська розповідає – за останній рік керування директора з колективу пішло 2/3 персоналу, а ситуація з розмерзлими батареями відома у місті.
Завгосп Віталій Шкрьоба, повідомив присутнім – окрім майстерень більше нічого не зможе запустити, бо одна половина приміщення з батареями – в аварійному стані.

Про збори колективу директора училища працівники повідомили вчора особисто – вручивши звернення в руки. На засідання сьогодні він не з’явився.

За словами заступник директора департаменту освіти та науки Сумської облдержадміністрації Юрія Штики, комісія прийшла до висновку, що ситуація була спланована заздалегідь і поривів не було, а воду з батарей 26 грудня керівник наказав злити, аби зекономити грошей. Хоча фінансування достатнє, запевнив Юрій Штика. Складені протоколи, рішення буде винесено після того, як Ігор Козолуп прийде на засідання комісії. На попереднє він не прийшов через лікарняний.
У підсумку голосування зі 76 тих, хто проголосував: 7 висловились проти, 2 бюлетені зіпсовані учасниками голосування та 67 учасників зборів – проголосували за висловлення недовіри.
Нагадаємо, 10 січня викладачі закладу помітили потріскані батареї у приміщення 11 училища. Тоді в аудиторіях навчального закладу температура була близько 0.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь