Працівники Сумського машинобудівного об’єднання готують позови до суду

Керівництво Сумського машинобудівного об’єднання приховує від своїх працівників дані по зарплаті. Такої думки лідери незалежних профспілок. Про це нашому телеканалу вони заявили, складаючи позови до суду.

Говорить голова незалежної профспілки Машинобудівного об’єднання Валерій Шершенюк:

«Я пропоную всім працівникам звертатись в незалежну профспілку, писати позовні заяви в суд. 100% я не гарантую, але 99,9 % гарантую, що з цими позовними заявами вони отримають заборгованість по заробітній платі. Тільки РНБО може прийняти стратегічне рішення для того, щоб або націоналізувати, або реприватизувати, або другий варіант. Так чи інакше, закривати на це очі сьогодні просто – це злочин».

Проект звернення до ради РНБО про визнання підприємства стратегічним з подальшим запуском процесу реприватизації підготували на сесію облради.

Складати позови до суду профспілці допомагають освітяни Сумського педуніверситету. Розповідає голова вільної профспілку Сумського педуніверситету Юрій Кондратенко:

«Є проблема з отримання інформації щодо зарплати, оскільки, багато часу підприємство не надає працівникам елементарної інформації: яку зарплату вони повинні отримувати щомісячно, крім того, не надається інформація яка заборгованість загальна по зарплаті і це не дає можливості, по суті, їм у спрощеному порядку звертатися до суду».

Намагаємось отримати відповідь на машинобудівному виробництві. Але на дверях прес-центру оголошення, що до 6 липня він закритий. До керівництва не пустили охоронці прохідної, пославшись на команду зверху.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь