Працівники сумського заводу зупинили рух транспорту на 2,5 години


Працівники ПАТ “Сумське НВО” перекрили дорогу по вул. Металургів. За словами голови Незалежної профспілки працівників машинобудівельного заводу, сума заборгованості по заробітній платі за 5 місяців склала 148 млн грн.

Люди зібралися під будівлею профспілкового комітету, що на Металургів, 14.  вимагали погашення заборгованості з зарплатні. Її не бачили у повному обсязі з вересня минулого року.

Акція почалась о 17:00 і тривала дві з половиною години. За оцінками поліції, мітингувало близько 300 осіб. Рух транспортних засобів був тимчасово обмежений на під’їзді до вул. Металургів збоку вул. Ремісничої та на перехресті вул. Леваневського та Горького.

“Не рухається зараз транспорт. Це 7 та 10 маршрут. Люди не можуть виїхати в напрямку Харківської, Хіммістечка та 12 мікрорайону. Невідомо коли відновиться. Тоді коли закінчиться протестний рух”, – говорив директор КП “Електроавтотранс” Віталій Однорог.

Коментар керівництва машинобудівного заводу ми отримали письмово, у листі на наш інформаційний запит нам повідомили, що:

«Графіки виплат, які нам озвучують партнери, не завжди справджуються. Власне, попри неодноразові запевнення, що розрахунки стануться на початку лютого, станом на тепер недоотримано кошти від ПАТ «Укртрансгаз» за відвантажену продукцію, не заплатили нам і вітчизняні атомники, чекаємо обіцяного від іранських замовників. У ході чергового раунду переговорів партнери запевнили, що виплати відбудуться на наступному тижні. Відтак і керівництво об’єднання планує відразу ж видати трудовому колективу першу половину зарплати за вересень».

Востаннє працівники машинобудівного заводу мітингували 24 серпня минулого року – біля стін обласної адміністрації. Тоді підприємство заборгувало їм заробітної плати теж за 5 місяців. Виплачувати гроші людям почали частинами – за тиждень після мітингу.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь