Працівники трамвайного управління оголосили голодування у Конотопі

Оголосили голодування. На такий крок пішли працівники трамвайного управління у Конотопі. Причина – не виплата заробітної плати.

Ірина Руденко, водій трамваю, говорить: «Зібралося людей 50. Ми розмістилися в сесійній залі міської ради. Ліжка нам поставили, подушки, матраци. Добре, що тепло. Ми будемо залишатися»

Гроші люди не бачили через те, що міська рада заборгувала їх. Мають проблеми з виплатою кревних із січня цього року. Востаннє частину зарплатні видавали людям у березні. Акцію влаштували після того, як сьогодні, 6 червня, у Конотопі не змогли зібрати сесію. У тому числі, аби проголосувати за бюджет на цей рік. До роботи не стали, бо почали з питання відставки міського голови. Склад ради 36 депутатів. З’явилося у залу засідань 30 з них.

Тетяна Сизон, голова фракції «Рідне Місто» у Конотопській міськраді, говорить: «Міський голова взагалі не перейшов до формування порядку денного. Він дві години займався популізмом, але до роботи сесії так і не підійшло. На початку сесії при формуванні порядку денного міський голова заблокував роботу сесії, своїм популізмом, і далі діло не пішло»

Юрій Марченко, голова фракції «ВО «Батьківщина» у Конотопській міськраді, говорить: «Це сесія була ініційована більшості депутатів міської ради, які ініціювали одне питання. Кадрове питання – відставку міського голови. На цю сесію було винесене одне питання і до цього питання депутати не дійшли. Розвиток громади, розвиток життєдіяльності міста або підтримання його в належному стані зовсім не розглядалося»

Олександр Кирій, голова фракції «Воля народу» у Конотопській міськраді, говорить: «Ми не проголосували за порядок денний. Той порядок денний, який пропонують депутати, по закону пропонують, мера не влаштовувало, тому дві години сварки – на цьому все закінчилося. Образ від мера – депутати всі погані»

Інна Пащенко, голова фракції «Самопоміч» у Конотопській міськраді, говорить: «Ми не могли продовжити позачергову сесію через те, що депутати не могли внести пропозиції до порядку денного і не був проголосований порядок денний. Натомість були монологи міського голови, людей не по суті. Бо нам не давали слово, і не давали можливості щось робити ми пішли до поліції, зафіксували – перешкоджання депутатської діяльності ст.351 ККУ»

Коментар Івана Огрохіна, голови фракції «Народна партія» у Конотопській міськраді, ми не маємо – він кинув слухавку. І більше її не взяв. Протягом дня телефон Тараса Омельченка, голови фракції «БПП «Солідарність» у Конотопській міськраді, був поза зоною досяжності. Сергій Євсейчик, голова фракції «Укроп», слухавку не взяв.

Володимир Біденко, старший інспектор відділу комунікації ГУНП в Сумській області, повідомив, заяв від депутатів Конотопської міської ради за статтею 351 – тобто перешкоджання депутатській діяльності – станом на 17-15 до них не надходило. Конотопський міський голова відкоментував зібрання депутатів так.
Артем Семеніхін, Конотопський міський голова, говорить: «Питання жодне не було розглянуте. Депутати саботували та зривали сесію. Свідками цього ставали представники громади, голови квартальних комітетів, працівники комунальних підприємств, які вже з зими сидять без заробітної платні. Працівники трамвайного управління прийшли разом із дітьми і зараз оголошують про голодування. Вони попросили, щоб я їм дав кілька ліжок з нашого резерву. Вони, ліжка, вже знаходяться в міську раду та люди серйозно налаштовані на голодування, з вимогою, щоб депутати проголосували врешті-решт за бюджет, бо люди без зарплати»

За інформацією Артема Семеніхіна, сесію у Конотопі спробували поновити о 17-15, втім зареєструвались 12 депутатів – тож не вистачило кворуму.
В останню сесію збирали 19 квітня – також розглядали відставку Конотопського міського голови – тоді вирішили зробити перерву.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь