Працівники заводу мітингували за зарплату


24 серпня на Майдані Незалежності близько 30 працівників заводу мітингували за невиплачену зарплату. Завод їм заборгував гроші за 4,5-5 місяців роботи. Частина працівників отримали зарплату 23 серпня за другу половину березня, а частина останній раз отримували гроші 29,30 липня за першу половину березня.

“Як собаці кинули за березень якусь половинку, щоб ми мовчали. Але є сім’ї, яке треба кормити, якось виживати, роботи немає”, – розповів працівник заводу Олексій Семененко.

“Уявіть собі, 1 вересня – дітей треба збирати у школу. Грошей у нас немає. І що це таке – друга половина, хвостик – і тисячі гривень немає. За тисячу гривень я куплю костюм у школу? Ні”, – каже працівниця Людмила Дугіна, яка прийшла на мітинг.

“Ми не знаємо чи приходять на завод гроші. У нас ото як сарафанне радіо. Кажуть: «Гроші прийшли!» – завтра буде зарплатня. Потім мелю-мелю і нема”, – розповів заводчанин Максим Ілляшенко.

Телефон прес-секретаря Сумського НВО Діани Кіріченко вимкнений. Голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко нам сказав: “Я планую розмову з Прем’єр Міністром найближчим часом. Чекаю підтримки, треба відкрити внутрішній ринок для нашого підприємства. Те, що я знаю з розмов з моїм послом з Узбекістану, по Узбекистану є домовленості вже виходити на підписання контрактів, але втрутились конкуренти, знову облили брудом підприємство і там, на жаль, ми не можемо говорити, що воно завершиться позитивно”.

26 квітня працівники Сумського НВО перекривали дорогу через заборгованість їм у зарплаті. Наступного дня сторони конфлікту та представники обласної та міської влади  двічі збиралися на наради стосовно цього питання. Після цього обласні депутати звернулися до Кабінету Міністрів, аби там  допомогли вирішити ситуацію, що склалася на Сумському НВО.

За даними Smida, найбільше акцій заводу належить фірмам бізнесмена Костянтина Григоришина.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь