Представник сумського кінного клубу повернувся з Кракова з перемогою

Представник Sumy Horse Club Василь Зайцев повернувся із Польщі з перемогою. Саме там з 18 жовтня стартували Міжнародні кінноспортивні змагання «Equides Club». Тривали вони впродовж двох тижнів.У них взяли участь 270 учасників із різних країн світу.
Це кінь Газаро ВДЛ. Йому 7 років. Саме на ньому брав учать у змаганнях Василь Зайцев у Кракові.

Василь Зайцев, переможець, розповів:

«Приїхали з перемогою із моїм товаришем та напарником. Вибороли 1 місце. Зі мною їздив ще від Сумської команди Індюшкін Євген, він посів друге місце. Ще їздила Гонікман Ніколета вона виступала серед аматорів і теж там непоганий результат показала. Конкуренція там досить велика, тому морально дуже важко. Багато чого залежить від коня, але і спільні зусилля всього колективу директора, господаря, тренера. Праця всіх».

Приїздили на змагання на три дні раніше аби коні звикли до місця.

Артем Єрмолін, тренер, розповів:

«Дуже багато було країн, конкуренція дуже серйозна була. Вперше ми виїхали, відчули, що туди слід їхати підготовленими. І наступного року ми плануємо, бо у нас Газаро стає дорослим конем, стане основним, йому буде 8 років і він зможе стрибати максимальні висоти, що там будуть».

Це Балабед Делюкс із ним Василь Зайцев збирається на спортивні змагання до Бречі, що на Чернігівщині.

Ліза Крамаренко, учениця Василя Зайцева, розповіла:

«Доки Василь Зайцев був на змаганнях, ми готували цього коня, він не стояв, не чекав. Є спеціальний раціон. Ми даємо спортивні добавки, мюслі різні закуповуємо окремо, каші готуємо. Там овес, макуха, кукурудза там різні».

Кубок КСК «Бреч» у Чернігові розіграють з 22 по 25 листопада цього року.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь