Прем’єрою вистави “Скляний звіринець” відкриють сезон у театрі ім.Щепкіна

Театральний сезон стартує від сьогодні в Сумському обласному театрі ім.Щепкіна. Розпочнеться з прем’єри – вистави під назвою «Скляний звіринець». Її презентація відбулась напередодні.

Події, відтворені у виставі відбуваються в оселі американської сім’ї Вінгфілдів. В ній відображені взаємовідносини між матір’ю Амандою та її дітьми – Томом та Лаурою. Поставлена вистава за п’єсою американського драматурга Теннесі Вільямса. Головний герой – чоловік на ім’я Том:

«Він, як і кожна молода людина прагне чогось більшого, ніж він має на час вистави. Тобто, він хоче вирватися з будинку, він хоче пригод, жінок. Щоб щось цікаве відбувалося в його житті. Бо рутина, яка є в його житті, вона його з’їдає», – каже про свого героя актор Владислав Писарев.

Ця вистава на дві дії. Тривалість – близько двох годин.

«П’єса цікава, про знайомі стосунки в сім’ї, коли мама хоче зробити гарне майбутнє своїм дітям. Діти бачать по-своєму це майбутнє, ну і в результаті через те, що вони один одного не чують, то це приводить до такої значної події», – говорить Артемій Аніщенко, режисер-постановник вистави.

Початок вистави «Скляний звіринець» у театрі Щепкіна, сьогодні о 18.00.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь