Про оздоровлення дітей говоритимуть у травневому #Звіти_наживо

У прямому ефірі звіти про готовність до літа дитячих таборів!

18 травня в прямому ефірі телеканалу “UA: СУМИ” відбудеться звіт начальника управління молоді та спорту Сумської ОДА Дмитра Лантушенка.

Основними питаннями, які обговорюватимуть у студії, стануть фінансові звіти департаментів, відповідальних за оздоровлення дітей у таборах відпочинку, пожежна безпека в дитячих таборах, укомплектованість дитячих таборів кадрами (яка кількість дітей припадає на кожного вихователя табору).

“У процесі підготовки до цих звітів регіональні команди суспільно-політичного мовлення виявили, що залежно від області обов’язки з організації відпочинку дітей і молоді розподілені між управліннями нерівномірно. Саме тому, цього разу по всій Україні звітуватимуть очільники різних департаментів. Приємним є той момент, що формат програми вже не лякає представників влади і вони йдуть на ефіри з готовністю до конструктивної критики і з метою налагодити якісний двосторонній діалог із місцевою громадою”, — зауважила Марія Фрей, виконавча продюсерка суспільно-політичного мовлення Суспільного по роботі з регіональними філіями.

Якщо вам є що запитати, напишіть пост чи коментар, де зазначте суть питання і хештег #Запитай_Лантушенка. Ведучі озвучать найцікавіші запитання у прямому ефірі! Якщо протягом ефіру у вас виникне додаткове питання – поставте його, зателефонувавши (0542) 617-107 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора). Ведучі озвучать ваше питання у прямому ефірі!

#Звіти_наживо дивіться 18 травня о 19:20 на телеканалі “UA: СУМИ”

Команда UA: Суспільне мовлення та Громадський рух ЧЕСНО продовжує всеукраїнський медіа-проект #Звіти_наживо, покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь